Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AYNA GRUBUAYNA GRUBU  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

götünden siktim

YazarMesaj
internet34
süper mod
süper mod

götünden siktim Empty
MesajKonu: götünden siktim   götünden siktim Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 2:42 am

kankamı azdırdım ve götünden siktim
8 Eylül 2010 tarihinde gönderilmiştir.1 Yorummrhaba arkadaşlar size kankam sevimle yaşadıklarımı anlatıcam yani onu nasıl siktiğimi ben okan orduluyum 25 yaşında 183 boyunda 80 kilo esmerim sexe çok düşkün gün de 2 3 parti 31 çekerim kankamsa 23 yaşında çıkık kalçalı kumral sexi voleybolcu bir kızdır kankamla aramız çok iyidir herşeyi paylaşır birbirimize destek oluruz hatta bana bakire olmadığını erkek arkadaşının onu bozup ayrıldığını ailesininde bundan haberi olduğunu moralinin çok bozuk olduğundan bahseder benden teselli arardı yine sıcak bir temmuz günüydü ailem köye gitmişti ev boştu ve çok azgındım birini bulmalıydım artık 31 çekmek yetmiyordu bi yandan bunları düşünürken bi yandan facebookta göz gezdiriyordum kankamın yeni bir resim eklediğini gördüm çok sexi bir resimdi kankam mini etekli askılı penyeli ve çok ateşli gülüyordu resimde bu beni fazlasıyla tahrik etti o güne kadar sevim hiç o gözle bakmamıştım ama aklımdan da çıkmıyordu ve onu düşünüp boşaldım onun sexi bacakları göğüs dekoltesi ve ateşli sexi gülüşü sikimi kaldırmaya yetiyor ama 31 çare olmuyordu o gün onunla sevişmeye karar verdim ama bu nasıl olucaktı sevimin buna yanaşmıcanı biliyordum sitelerde gezerken azdırıcı reklamı yapan bi site gördüm aklıma bu yol geldi eczaneye gidip azdırıcı haplarından aldım ve eve gelip planımı uygulamaya koyuldum saat öğleden sonra 2 gibiydi kankamı aradım canımın sıkıldığını tek olduğumu ve bize gelip gelemeyeceğini sordum kankamla görüşmeyeli 2 ay vardı ben yaz okulu için üniversitedeydim ve yeni bitmişti yaz okulu bana 1 saate kadar geleceğini söyledi bu beni çok sevindirmişti sikim sertleşmeye başladı ister istemez beni asıl heyecanlandıran sieceğim kişi herhangi biri değil kankamdı sonuçta imkansız gibi bişeydi o güne kadar benim için aklımın ucundan bile geçmemişti neyse 1 saat sonra kankam geldi ve tesadüf bu ya kankam yine o eteğini giymişti üstünde de beyaz bir renk askılı vardı sarılıp öpüştükten sonra içeri buyur ettim gözlerimi bacaklarından alamıyor konuşurken bacaklarına kaçamak bakışlar atıyordum bana ne zaman geldiğimi niye haber vermediğimi falan sordu yeni geldiğimi falan söyledim ona böyle çok sexi göründüğünü bu haliyle erkekleri baştan çıkarabileceğini söyledim utanmıştı benden bu tip yorum ilk defa duyuyordu tşkr etti soğuk bişeyler içelim dedim kola istedi artık planın en önemli aşamasındaydım kolayı koydum ve içine bi parça azdırıcı kattım ve karıştırdım tadına da baktım farkediliyo mu diye pek bi fark yoktu anlamazdı yani ve ikram ettim içtik bi yandan konuşuyor bi yandan da hareketlerine dikkat ediyordum değişiklik var mı diye aradan 1 saat falan geçti sevim yavaş yavaş terliyor hareketleri tuhaflaşıyordu içinde tuhaf bişeylerin olduğunu söyledi benden şüphelenmeyeceğini biliyordum ben kanka ayağına sevimin yanına geldim ve ellerinden tuttum bişeyinin olup olmadığını sordum ellerini tuttuğum an gözgöze geldik ben o anının tadını çıkarmak istiyor ona acı çektirmek istiyordum ama kalkan sikimde daha fazla dayanamıyordu çok fazla sıcakladığnı ani bi ateş bastığını söyledi ben daha fazla dayanamayarak ellerimi bacaklarından gezdirmeye başladım bacakları çok güzeldi pürüzsüzdü ellerim bacaklarında geziyor fakat karşı koyamıyordu ona onu arzuladığımı onunda istediğini ve ateşini söndürebileceğimi söyledim gözgöze geldik aslında istemiyor ama çaresizdi dudaklaırndan öpmeye başladım bütün rujunu yalamıştım çılgınca öpüşüyorduk yatak odasına geçtik ve ellerim kankamın bacaklarından götünde ve amında geziyordu çok azmıştık ikmizde ben bir çırpıda soyundum o da soyunuyodu fakat eteğini çıkarmamasını istedim göğüsleri dik ve uçları pembeydi onları doya doya yalıyordum kankamda bi yandan sikimi okşuyordu sikim patlayacak gibiydi ellerinde altından külotunu çıkardım beyaz ve mor karışımı bir külotu vardı çıkardım ve külotunun kokusunu içime çektim daha sonra mına geçtim ve dil darbeleri vurup onu çıldırtıyordum kankamda iyice azdı ve hadi s** kocacığım amım yanıyor gir içime sok koca yarrağı diyip beni daha da azdıyordu inanamıyordum sabah facebbokta gördüğüm gördüğüm bacaklar göğüsler ellerimin sikimin altındaydı bi çırpıda içne girmiştim sanki içinde daha da büyüyordu sikim ilk başta bir çığlık attı ama daha sonra kendini zevkin şehvetine bıraktı ben gidip geldikçe kocam s** beni bu yarrak için ölürüm falan diyodu artık boşalmak üzereydim içinden çıkıp üstüne boşaldım daha sonra birer sigara yaktık ama ikimize de bu yetmemişti banyoya gidip duş birbirirmizi okşayarak duş aldık banyodan geldikten sonra ben kankamın ağzına verdim ve yalamasını istedim büyük bi zevkle küçücük ağzına aldı yarrağımı minnacık diliyle sikimi yalıyor fakat hepsini alamıyordu biraz yalattıktan sonra bu sefer götünden sikmeye karar verdim ters çevirdim ilk başta korktu sikini alamam çokl büyük falan dedi ama takamadım götünü yalamaya başladım tertemizdi ve parlak bembeyazdı kaymak gibi ellerimden kayıyordu sanki hayalimde ki gibi bir götü vardı dilimi götünün içine sokuyor sevimi çıldırtıyordum ne güzel bir göttü öyle kuru kuru girmez dedi ama ben kuru kuru sokucaktım götüne tadını çıkarmak istiyordum bi yandanda göğüslerini okşuyor hoyratça sıkıyordum ilk zorladım çok acıdı dedi gözünden yaş gelmişti ben kararlıydım ikinci kez tüm gücümle abandım öyle bir çığlık attı ki nerdeyse sağır olcaktım gözleri yaş doldu acımadan götünün içinde gidip geliyordum kankamda iyice alıştı çok güzel sikiyosun herşeyimsin çıkarma götümden falan diyordu ben de ona seni s****k çok güzel götünü amını göğüslerini yalamak sokmak beni delirtiyo bu götünün hastasıyım diyodum tama boşalmak üzereyken çıkardım bu sefer ağzına verdi başta iğrendi ama zorla soktum hepsini yuttu kankam yorulmuştu ama ben bi party daha istiyodum banyoya geçtik onun o pürüzsüz tertemiz amını dakikalarca yaladım amının kokusu beni deli ediyodu sikimi tekrar ağzına verdim bu sefer kankam sikimi büyük bi zevkle yaladıartık yeter sok amıma bitirdin beni diye yalvarıyodu kucama aldım ve bi hamlede amına soktum kankam kucağımdaydı bi yandan gidip geliyor bi yandan elimi götüne sokuyor bi yandan da göğüslerini yalıyo ısırıyodum sevim zevkten bayılacağını söylüyodu sen benim küçük orosbumsun istediğim zaman seni sikicem diodum s** beni orosbunum senin die karşılık veriodu çok güzel bir andı yıllardır kardeş gözüyle baktığım kankam şimdi kucağımda ellerim bacaklarında götünde göğüslerindeydi resmen orosbum gibiydi boşalacakken çıkardım ve bu sefer kankamınn götüne fışkırttım ve sikim küçülünceye kadar götüne sürttüm sikimi ikimzde çok yorulmuştuk içeri geçtikuzun öpüştük elleri sikimdeydi hala bana çok büyük bi zevk aldığını aslında benimle böyle bişey hiç düşünmediğini olanları anlayamadığını söylüyor bense sinsi sinsi gülüyordum daha sonra üstünü giyinirken külotunu aldım ve külotunu bugünün hatırası olarak saklıcamı hep bunun içne boşalcamı söyledim ve tıpkı bir orosbu gibi gülüp beni öptü ona onunla yine birlikte olmak istediğimi hep ateşini söndüreceğimi onun benim orosbum olduğunu söyledim öpüşüp kalçalarını son bir kez avuçlayıp vedalaştık artık kankamla yani küçük orosbumla her türlü fanteziyi deniyoruz bu ara grup yapmayı düşünüyoruz uygun bir çift yada kankamı o güzel götünden hakkıyla sikecek biri ilgilenen olursa hikayenin altına iletişim biligilerini bıraksınlar şimdilik benden bu kadar hepinize iyi 31 çekmeler

götünden siktim
1 sayfadaki 1 sayfası